قیمت ها بروز نمیباشد جهت اطلاع از قیمت ها تماس بگیرید ، کلیه عناوین با تضمین کمترین قیمت تقدیم میشود . لطفا اگر قیمت ارزانتر سراغ داشتید به ما اطلاع دهید . 09123964750 علی مختاری

تضمین قیمت

تضمین اصالت و سلامت فزیکی کالا :

"ما در فروشگاه بُرد بُرد، در راستای حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، تأکید داریم که تمامی کالاهای موجود در فروشگاه اصلی هستند. این به معنای این است که شما می‌توانید به اطمینان کامل از اصالت و سلامت فیزیکی کالاهایی که از ما تهیه می‌کنید، برخوردار شوید.

در صورتی که اشتباهی رخ دهد و به‌جای کالای اصلی، کالای غیراصلی به شما ارسال شود، لطفاً در اسرع وقت با ما تماس بگیرید. ما در این صورت، بدون هیچ هزینه اضافی، کالای اشتباهی را با کالای اصلی تعویض خواهیم کرد و یا می‌توانید کالا را به ما برگردانده و مبلغ خود را بازپس گیرید. (شایان ذکر است که تا به امروز، هیچ کالای غیراصلی به این فروشگاه وارد نشده است.)

همچنین، در فروشگاه بُرد بُرد، کالاهای دست‌دوم و کالاهای غیر آکبند را نیز به شما عرضه می‌کنیم. اما اگر به‌هر دلیلی اشتباهی در ارسال کالا رخ دهد و بجای کالای آکبند کالای دست دوم ارسال شود شما توانایی بازگرداندن کالا را دارید و ما در این صورت، کالای اشتباهی را بازپس می‌گیریم و سایر هزینه های بر عهده ماست

تضمین بهترین قیمت :

ما در فروشگاه بُرد بُرد، متعهدیم که به شما بهترین قیمت‌ها را برای محصولاتمان ارائه دهیم. هدف اصلی ما، رضایت شما عزیزان است و همواره در تلاشیم تا بتوانیم به شما قیمتی مناسب ارائه کنیم.

با ارزان‌ترین قیمت ممکن می‌خواهیم به شما خدمت رسانی کنیم. در صورتی که محصول مورد نظر را در جای دیگری با قیمت کمتری پیدا کردید، لطفاً به ما اطلاع دهید تا قیمت محصول را تصحیح کنیم و با قیمتی مناسب‌تر به شما ارائه دهیم.

اگر پس از خرید کالایی در فروشگاه ما، همان محصول را با قیمتی کمتر در جای دیگری پیدا کنید، شما می‌توانید کالای خود را مرجوع کنید و ما مبلغ تفاوت را به شما بازگردانی خواهیم کرد.

با مطمئنی به فروشگاه بُرد بُرد مراجعه کنید و از بهترین قیمت‌ها و خدمات ما بهره‌مند شوید."

ارسال کالا :

تمامی کالا های خریداری شده از فروشگاه بُرد بُرد از طریق شرکت ملی پست ج.ا.ا و یا تیپاکس برای خریداران ارسال میشود و با استفاده از شماره مرسوله وضعیت مرسوله قابل استعلام است.

هزینه ارسال کالا ها به صورت پس کرایه در محل توسط خریدار به شرکت ارسال کننده پرداخت میشود.