فروشگاه بُرد بُرد ، فروشگاه تخصصی بردگیم ، جهت راهنمایی به شماره 09123964750 در واتس اپ در تماس باشید . درضمن ما تمامی کالا ها را با تضمین کمترین قیمت به مشتریان خود عرضه میکنیم ، پس لطفا اگر متوجه قیمت نامناسب کالایی شدید سریعا به ما اطلاع دهید. (هزینه ارسال به صورت پس کرایه از خریدار دریافت میشود) در هنگام ثبت سفارش بدون توجه به استان خود محل سکونت ، استان و شهر را تهران انتخاب کنید

رویه فروش کالا

تضمین اصالت و سلامت فزیکی کالا :

فروشگاه بُرد بُرد در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان ، اصل بودن تمامی کالاهای موجود (به استثنای کالاهایی که در عنوان آنها عبارت غیر اصل نوشته شده است ) ، تضمین میکند .

بدیهی است در صورت ارسال اشتباه کالای غیر اصل به جای کالای اصلی کالای فروخته شده شامل رویه بازگشت کالا میشود و کالای فروخته شده بدون نیاز به پرداخت مبلغ اضافه و به صورت رایگان با کالای اصلی تعویض میشود .

کالا های دست دوم و آنباکسینگ شده در عنوان آنها عبارت دست دوم یا آنباکسینگ شده نوشته شده است . بدیهی است در صورت اشتباه در ارسال کالا ، کالا شامل رویه بازگشت کالا می شود

تضمین بهترین قیمت :

فروشگاه بُرد بُرد اصلی ترین هدف خود را همانطور که از نام فروشگاه معلوم است ، پیروزی هر دو طرف فروش های اینترنتی خود قرار داده است ، در این راستا همواره تمام تمرکز خود را در کاهش هزینه ها و رضایت نهایی خریداران قرار داده است .

بدیهی است در صورتی که خریداران پس از خرید کالایی همان کالا را ارزانتر از قیمت مندرج در فروشگاه در جای دیگری یافتند ، کالای فروخته شده شامل رویه بازگشت کالا میشود و میتوانند کالای خود را مرجوع کنند یا مبلغ مابه التفاوت آن را از فروشگاه پس بگیرند.

بررسی و آماده سازی کالا:

تیم ما بلافاصله پس از ثبت سفارش در سایت ، محصول شما را آماده ارسال می کنند ،

از تمامی متعلقات کالا های دست دوم و آنباکسینگ (unboxing) شده در دو نسخه لیست برداری می کنند ، و اگر کالا مشکلی نداشت مجددا بسته بندی و به آدرس خریدار ارسال می کنند .

سایر کالاها نیازی به لیست برداری از متعلقات جعبه جهت کنترل ندارند ولی اگر خریدار درخواست کند ، در خدمت خریداران هستیم

ارسال کالا :

تمامی کالا های خریداری شده از فروشگاه بُرد بُرد از طریق شرکت ملی پست ج.ا.ا و یا تیپاکس برای خریداران ارسال میشود و با استفاده از شماره مرسوله وضعیت مرسوله قابل استعلام است.

درضمن به منظور محاسبه کمترین قیمت کالاها ، هزینه ارسال روی قیمت کالاها در نظر گرفته نمیشود ، و هزینه ارسال کالا ها به صورت پس کرایه در محل توسط خریدار به شرکت ارسال کننده پرداخت میشود.