فروشگاه بُرد بُرد ، فروشگاه تخصصی بردگیم ، جهت راهنمایی به شماره 09123964750 در واتس اپ در تماس باشید

رویه فروش کالا

تضمین اصالت و سلامت فزیکی کالا :

فروشگاه بُرد بُرد در راستای حمایت از حقوق مصرف کنندگان ، اصل بودن تمامی کالاهای موجود (به استثنای کالاهایی که در عنوان آنها عبارت غیر اصل نوشته شده است ) ، تضمین میکند .

بدیهی است در صورت ارسال اشتباه کالای غیر اصل به جای کالای اصلی کالای فروخته شده شامل رویه بازگشت کالا میشود و کالای فروخته شده بدون نیاز به پرداخت مبلغ اضافه و به صورت رایگان با کالای اصلی تعویض میشود .

کالا های دست دوم و آنباکسینگ شده در عنوان آنها عبارت دست دوم یا آنباکسینگ شده نوشته شده است . بدیهی است در صورت اشتباه در ارسال کالا ، کالا شامل رویه بازگشت کالا می شود

تضمین بهترین قیمت :

فروشگاه بُرد بُرد اصلی ترین هدف خود را همانطور که از نام فروشگاه معلوم است ، پیروزی هر دو طرف فروش های اینترنتی خود قرار داده است ، در این راستا همواره تمام تمرکز خود را در کاهش هزینه ها و رضایت نهایی خریداران قرار داده است .

بدیهی است در صورتی که خریداران پس از خرید کالایی همان کالا را ارزانتر از قیمت مندرج در فروشگاه در جای دیگری یافتند ، کالای فروخته شده شامل رویه بازگشت کالا میشود و میتوانند کالای خود را مرجوع کنند یا مبلغ مابه التفاوت آن را از فروشگاه پس بگیرند.

بررسی و آماده سازی کالا:

تیم ما بلافاصله پس از ثبت سفارش در سایت ، محصول شما را آماده ارسال می کنند ،

از تمامی متعلقات کالا های دست دوم و آنباکسینگ (unboxing) شده در دو نسخه لیست برداری می کنند ، و اگر کالا مشکلی نداشت مجددا بسته بندی و به آدرس خریدار ارسال می کنند .

سایر کالاها نیازی به لیست برداری از متعلقات جعبه جهت کنترل ندارند ولی اگر خریدار درخواست کند ، در خدمت خریداران هستیم

ارسال کالا :

تمامی کالا های خریداری شده از فروشگاه بُرد بُرد از طریق شرکت ملی پست ج.ا.ا برای خریداران ارسال میشود و با استفاده از شماره مرسوله وضعیت مرسوله قابل استعلام است.